line Karabinky na facebooku

Karabinky


Zakázková výroba karabin | Informace o karabinkách | Podrobnosti o ceně karabinky | Kontakt

Karabinky mohou mít mnoho tvarů a velikostí. Dnes už dokonce vyrábíme karabinky se zabudovanými funkcemi, které se mohou hodit v běžném životě, jako třeba karabinky se světlem nebo zavíracím nožíkem. Takové karabinky se hodí ještě širší skupině lidí a vy tak můžete získat ještě víc potenciálních zákazníků.

Naše karabinky mohou mít jakoukoliv velikost, tak aby přesně odpovídaly své funkci, ať už je chcete použít na batohy, klíče, peněženky, pásky nebo zipy. U nás si můžete vybrat z široké škály barev, které budou na karabinkách krásně zářit. Vaše karabinky budou nejen veselé a funkční, ale také lehoučké a praktické.

Při výrobě karabinky můžeme potisknout z jedné nebo z obou stran nebo dokonce pomocí laseru nápis do karabinky vyřezat. Toto je skvělý způsob, jak výrazně vystavit jméno Vaší společnosti nebo organizace na straně karabinky. Na druhou stranu můžete dát třeba svoji webovou adresu nebo Váš slogan a zákazník je tak bude mít přímo na očích.

Pokud máte speciální přání, stačí se nám ozvat a vysvětlit nám Váš požadavek. My už uděláme vše pro to, aby Vaše karabinky měly ten správný tvar a potisk. Dokonce pro Vás umíme vyrobit karabinky, které budou mít zabudovanou malou baterku, pero, LED světýlko, zavírací nůž nebo kompas. Vyberte si Vašeho cílového zákazníka a společně najdeme karabinky, které mu budou přesně vyhovovat.

Karabinky jsou výborným dárkovým nebo promo předmětem, který můžete rozdávat na veletrzích, konferencích nebo třeba i v kanceláři nebo obchodě. Bez ohledu na to, čím se Vaše společnost zabývá, jistě existuje typ karabinky vhodný pro Vaši reklamu.

Karabinky různých tvarů

Umíme vyrobit karabinky všech tvarů, takže stačí jen vymyslet, který by se Vám nejvíc líbil. Můžete se podívat na některé v naší nabídce a nechat se inspirovat. Každý si může najít netradiční karabinky, které podpoří jeho reklamu.

Karabinky
Karabinky srdce

Karabinky tvaru srdce

Mezi karabinkami se dokonce najdou i nějaké pro romantiky. Pokud chcete třeba oslavit svatého Valentýna nebo 1. máj a využít toho k propagaci, neváhejte a vyberte si tyto stylové karabinky ve tvaru srdce.

Karabinka tvaru rybky

Je Vaše podnikání spojeno s vodou nebo rybami? Pak je tato karabinka tou správnou volbou pro Vás a Vaše promo. Vaši potencionální zákazníci nebo obchodní partneři jistě budou potěšeni Vaším originálním nápadem a netradičními karabinkami.

Karabinky ryba
Karabinky velkoobchod

Multifunkční karabinky

Už Vás nebaví tradiční věci a nudné reklamní předměty? Multifunkční krabinky pro Vás budou jistě velmi zajímavé. Můžete si vybrat některou z mnoha variací - s LED světlem, zavíracím nožíkem nebo třeba perem. Jistě najdete nějakou originální a zajímavou kombinaci, která dodá Vaší reklamě šmrnc.

Karabinka tvaru auta

Tyto karabinky se budou hodit třeba pro nadšené motoristy, nebo lidi, kteří auto často využívají při své profesi. Pokud chcete přitáhnou i tyto zákazníky, neváhejte a objednejte si i Vy Vaše karabinky.

Karabinky na míru