line Karabiny na facebooku

Výroba karabiny - Profil firmy


Firma ALL Service telel s.r.o. vznikla v roce 2003 jako dceřiná společnost firmy Jan Koukal TEL-EL.

Naším cílem je patřit k dynamicky se rozvíjejícím firmám. Abychom co nejvíce vyšli vstříc našim zákazníkům, stále vylepšujeme a zkvalitňujeme naše služby a rozšiřujeme naši nabídku reklamních předmětů včetně karabin podle jejich požadavků.

Vysokou kvalitu garantujeme certifikovaným systémem jakosti dle ČSN EN ISO 9001

Reklamní předměty

Zastoupení v Číne

Zakázková výroba karabin

Kontrola kvality karabin

Karabiny

Finanční servis

Import do Číny

Jsme schopni:

Vyhledání dodavatele:

Jsme schopni Vám vyhledat dodavatele karabin a přímo ho pro Vás kontaktovat. Platíte pouze jednotlivé služby, ale zboží již kupujete přímo bez našeho prostřednictví. Jsme schopni pro Vas zajistit jednotlivé služby jen tehdy, kdy je vy uznate za pro Vás přínosné. To minimalizuje Vaše náklady.

Náše kancelář v Číně je pro Vás schopná zajistit kontrolu kvality karabiny, zadaných parametrů a termínů v průběhu výroby. Kontrola kvality při předání a zaplacení je samozřejmostí.

Zajistíme vzorek reklamního předmětu třeba karabiny s kalkulací nákladů na přepravu z Číny a její časovou náročnost.

Neničíme české výrobce, ale snažíme se jim snižovat vstupní náklady subdodávkami!

Zajistíme přesunutí výroby do Číny.

Dodavatele Vám zajistíme na základě našich dlouholetých zkušeností. Tím eliminujeme množství potencionálních problémů na minimum a Vy si tak můžete být jisti, že objednané karabiny bez problémů dorazí až k Vám.

Naše kancelář v Číně zaměstnává naše vlastní zaměstnance, nejedná se tedy o partnera či prostředníka. Tato skutečnost ještě dál snižuje množství potencionálních problémů na úplně minimum. Nehrozí problémy s komunikací ani možná zdržení Vaší dodávky karabiny

Najdou se firmy, které mají podobné služby, ale servis v Číne zajišťují přes prostředníka. To samozřejmě zvyšuje celkové náklady karabin a komunikace není tak pružná.

Naše kancelář disponuje skladem, který lze využívat pro optimalizaci nakládů za dopravu karabin. Vyrobené karabiny nemusíme okamžitě odeslat, ale můžeme dát více menších zásilek dohromady a snížit tak distribuční náklady.

Duležitou službou je dohled nad kvalitou balení. Jestliže se opomene tato duležitá část kontroly, může dojít k poškození výrobků při transportu. A právě takové ztráty jsme schopní omezit díky našim zaměstnancům přímo v Číně, kteří mohou na místě vše zkontrolovat.