line Mini skládací kola na facebooku

Mini skládací kola

Co jsou skládací kola?

Skládací kola jsou kola, která se dají složit do kompaktnějších rozměrů. Tato skládací kola jsou vhodná na cestování nebo dojíždění při veřejné dopravě. Skládací kola jsou vyrobena z různých dílů a pantů, takže se dají lehce sklidit nebo složit do menší velikosti.

Různé typy skládacích kol mají mnoho různých druhů závěsů a spojů, kterými se skládají. Různé spoje mají vliv na různé velikosti a různé tvary, stejně jako na měnící se obtížnost při skládání a rozkládání. Představec skládacího kola se dá zkrátit kloubem vespod a přitisknout k rámu kola. Zadní i přední kola se dají posunout směrem k rámu a sedlo se dá stlačit níže k rámu mnoha různými způsoby.


Mini skládací kola

Mini skládací kola

Naše mini skládací kola jsou vyrobena z lehkého hliníku. Mohou být v mnoha různých velikostech a stylech, aby vyhovovala každému. Nemyslete si, že by tato kola měla být o něco horší proto, že jsou skládací. Stále se na nich můžete bezstarostně prohánět s vědomím, že máte dostatečnou výbavu.

Naše mini skládací kola jsou populární především ve městech, kde jsou auta nepraktická, nákladná, anebo díky vytížené dopravě příliš pomalá. Tato lehká skládací kola mohou sloužit k dojíždění na metro, autobus či vlak při dopravě na delší vzdálenosti. Mnoho autobusových linek je upraveno pro přepravu jízdních kol či mini skládacích kol.

Naše mini skládací kola jsou také vhodná pro rodiny řešící problém s mnoha věcmi a malým úložným prostorem. Běžně se také používají na dovolených, kde vedle zavazadel opět není mnoho prostoru pro klasická kola, podobně jako například v hotelovém pokoji.